Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc rice bulk bag ] bij elkaar passen 24 producten.
Jumbo Bulk de Zakken UV Behandelde BOPP Druk van Dafflefibc
| Productnaam: | Typec geleidende zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 39*39 ' ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | wit |
Aanpasbare en duurzame grote zak FIBC voor opslag van bulkmateriaal
| stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
Van de schot Groot Ruimtespaarder Bulkzak Gebruikt FIBC Jumbo de Zakpolypropyleen van de de Zak Bulkvoering
| Gebruik: | De Tarwerijst van de korrellandbouw |
|---|---|
| Kleur: | SGS/CPTC |
| Materiaal: | Polypropyleen |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |

