Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible freight bags ] bij elkaar passen 12 producten.
Afdrukken Met Of Zonder Flexibele Vrachtzakken
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
|---|---|
| Onderkant: | Een eenvoudige bodem |
| Behandeling: | Behandeld UV |
Witte 1 ton zakken stofdicht Ja Druk met of zonder UV-behandeling
| Herbruikbaar: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| Behandeling: | Behandeld UV |
Waterdichte cementverpakkingszakken voor op maat gemaakte verpakkingsoplossingen
| Drukwerk: | met of zonder |
|---|---|
| Opheffende lijnen: | Hoek |
| Kleur: | wit |
Hoekheflussen voor 1-tons zakken Waterdicht 90cm x 90cm x 90cm Voor Bouwmaterialen
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Herbruikbaar: | - Ja, dat klopt. |
ISO 14001 gecertificeerde stofdichte 1 ton zakken met hoekopheflussen voor stofvrije en veilige industriële toepassingen
| Afmeting: | 90cm x 90cm x 90cm |
|---|---|
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Aanpasbaar: | Ja |
Aanpasbare grote zak FIBC voor uw specifieke verpakkingsvereisten
| Grootte: | 90x90x100 cm |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit: | 1000 kg |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |

