Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ flexible intermediate bulk bag ] bij elkaar passen 181 producten.
38X38“ flexibele midden de bulkcontainerzakken van 800KG fibc
| Capaciteit: | 800KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Ton Bulkzak 2205lbs van de chemische producten Nieuwe pp Materiële Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Veiligheids Blauwe/Witte/Zwarte Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Bulkzakken van 2200 pond Fibc
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
U-paneel Kleurendruk Grote Zak, Super de Zakkenfibc Bulkzak 1500kg van Pp
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | Wit, Zwart, Oranje, Blauw, |
Grijze u-Paneel Grote FIBC UV Behandelde Polypropyleen Bulkzakken met PE Voering
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | Grijs |
Grote Cirkel/Tubulaire Witte het Grint Bulkzak van FIBC Polypropyleen
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

