Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel big bag fibc ] bij elkaar passen 197 producten.
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
SGS/CPTC bulk Jumbo de Zak Grote Zak FIBC 2200LBS van pp voor Geactiveerde Koolstof
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Dwarshoek Geleidende Grote Zak FIBC voor de Maaltijd van de Verpakkingssojaboon, 3000 pond Capaciteits
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Polypropyleen Grote Zak FIBC, Flexibele Midden de Bulkcontainer Aangepaste Grootte van 3000lbs
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Pp Geweven Cirkel 2205 pond Grote Zakfibc voor de Verpakking van PTA Korrel/van EVA Korrels
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Beige Vier-paneel Big PP Container Bag FIBC met zijnaden lussen
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
1.5 het Polypropyleen van Ton Side Seam Big Bag FIBC UV Behandeld voor Industrie
| Productnaam: | grote zak |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1000KGS dwarshoekrondschrijven/Buis Grote Zak FIBC voor Korrels Verpakking
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De maagdelijke Container van de Zakfibc van de V.N. van pp 2750lbs ASTM G154-00 Grote voor Gevaarlijke Goederen
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

