Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ one ton big bag jumbo bag ] bij elkaar passen 38 producten.
Open grond, cement/mineralen 1 Ton Jumbozak voor het gemakkelijke vullen en het lossen
| productnaam: | open 1 tonzak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De Virgin Geweven Flexibele Midden Bulk Jumbo Bulkzakken van Fibc
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Flexibele midden bulkcontainer zak van het 1,5 ton de grote schot voor sojabonen/zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1 ton zak voor bodem / cement
| Naam van het product: | 1 tonzak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
U-panel 1 ton zak voor cement
| Naam van het product: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De vlakke Rang van het Bodemvoedsel FIBC, de Grote Zakken van Fibc met het Vullen van Spuiten
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| kleur: | Wit |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |

