Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big bulk bags ] bij elkaar passen 179 producten.
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De open Grote Bulkzak van FIBC voor Verpakkingsbulkgoederen, 500KG- 3000KG SWL
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, 40*40“ |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |

