Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big bulk bags ] bij elkaar passen 179 producten.
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Het aangepaste van 1000kg Antistatische Bestand minder dan 0.5S Statische Bederf van de de Zakkenschuring
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
UN Big Bag met vulmond 1000kg capaciteit voor bulktransport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
1000kg antistatische Zakken Aangepaste Grootte met Goede Koude Weerstand
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
UN Big Bag met vulopening met duffeltop, baffle voor stabiliteit van de lading en kruishoeklussen voor veilige hantering
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Koude Bestand Dubbele UV Bestand van de Steek Geleidende Grote Zak
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Aangepaste Grootte het Verzegelen Sterkte goed
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |

