Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ conical bottom bulk bag ] bij elkaar passen 137 producten.
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De V.N. Gevaarlijke Goederen die van Één Ton de Bulkzak Één Ton Sand Big Bag inpakken
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
3000lbs polypropyleen6oz de V.N. Verklaarde Bulkzakken voor IMDG
| kleur: | wit |
|---|---|
| druk: | met of nr |
| capaciteit: | 3000lbs |
De Volledig open Hoogste 500KG Pp Bulkzakken van CPTC, de Jumbozakken van Fibc
| productnaam: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
1 de Geventileerde Fibc Grote Bulkzakken van Ton Virgin pp
| Productnaam: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
3000lbs de V.N. verklaarde bulkzakken FIBC polypropyleen 6OZ aan 7OZ, aangepaste grootte
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Print: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
U Comité de Industriële pp Bulk Grote Zak van de Zakfibc Bulkzak met Dwarshoeklijnen
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
U-paneel Kleurendruk Grote Zak, Super de Zakkenfibc Bulkzak 1500kg van Pp
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | Wit, Zwart, Oranje, Blauw, |
SGS Bulkzak van de Goedkeurings de Dwarshoek FIBC 2500 pond van de Capaciteits de Cirkel Grote Zak Zak
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
1,5 Ton 4 Comité Blauwe/Oranje Kleur van de Schot de Grote FIBC Bulkzak voor Lading
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |

