Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ conical bottom bulk bag ] bij elkaar passen 137 producten.
Chemische productenpp Materiële Grote Flexibele Midden Bulkcontainers
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Witte Zwarte Grijze Grote Zak 4 van de V.N. Kleuren hoogstens bij de Één Zijdruk
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4 de Grote Zak FIBC voor het Zand van het Verpakkingskiezelzuur,“ Grootte 35 van het handvatpolypropyleen x 35 x 47
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Dwarshoek Geleidende Grote Zak FIBC voor de Maaltijd van de Verpakkingssojaboon, 3000 pond Capaciteits
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Pp Geweven Cirkel 2205 pond Grote Zakfibc voor de Verpakking van PTA Korrel/van EVA Korrels
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
CPTC 2205lbs de Grote Zak FIBC van het Één Tonpolypropyleen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Volledige open top 500KG VN big bag FIBC Bulk Verpakking gevaarlijke goederen
| Naam van het product: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

