Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ conical bottom bulk bag ] bij elkaar passen 137 producten.
Beige Vier-paneel Big PP Container Bag FIBC met zijnaden lussen
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
U-paneel Grote Zak FIBC
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Op zwaar werk berekende Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC Maagdelijke pp voor Opslag/Vervoer
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
De Oranje Grote Zak FIBC van de twee Tonlading met Vier Hoog/volledig Omgorde Lijnen 10“
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Tubulaire Cirkel Grote Zak FIBC 500kg van de cement de Minerale Bouw aan 1,5 Ton
| Productnaam: | cirkelzak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
U-panel 1000kg VN big bag, gevaarlijke goederen vervoer VN FIBC
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
1 Zak van de ton de Cirkelfibc Grote Zak met het Maagdelijke Polypropyleen van Stuwadoorriemen 100%
| Productnaam: | De cirkel Grote Zak van FIBC |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |

