Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ conical bottom bulk bag ] bij elkaar passen 137 producten.
De chemische poeder in de war gebrachte flexibele midden bulkcontainer van FIBC VAN geweven pp
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
Zakken FIBC van de kubus de jumboopslag voor het chemische poeder van de bloemkoolstof
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
Industrie chemische poeders 2 ton vervoer baffle tas, vervoeren big bag
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | kubuszak |
| voering: | Geen |
Van de het schotkubus van pp de materiële normale zak FIBC voor bloem/koolstof/chemisch poeder
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | Q zak |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
Baffle vierkante kubus tas voorraad voor meel koolstoffen chemische poeders verzendkosten
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
De opslag Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc van het Tansportationpoeder
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Vier-paneel Industriële Polypropyleen Grote Zak FIBC voor Korrelsvervoer
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | Wit, Zwart, Oranje, Blauw, |
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |

