Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ cross corner loops bulk transport bag ] bij elkaar passen 94 producten.
UN Big Bag met 4 hoeklussen en 1000 kg capaciteit
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
De Zakkenpp Pe van Fibc van de cement Kringloopverpakking Bulk het Vervoerverpakking van de Containervoering
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4 hoeklussen Big Bag Unloader voor zware toepassingen
| Lijnkleur: | blauw |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| Draagvermogen: | 1000 kg |
Dwars de Hoekverdeelstrop van de voorlopige opslagpp Grote Zak FIBC
| contruction: | cirkel |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Aanpasbare grote zak FIBC voor uw specifieke verpakkingsvereisten
| Grootte: | 90x90x100 cm |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit: | 1000 kg |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Industriële Verpakkingen Grote kruis hoek 1 Tonne zakken Polypropyleen
| kleur: | grijs |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Blauwe lus Kleur Grote Tas Verpakking voor Draagtas-sport Sling Bagage Hoge Capaciteit
| Logo: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
Dwarshoek Geleidende Grote Zak FIBC voor de Maaltijd van de Verpakkingssojaboon, 3000 pond Capaciteits
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De perfecte keuze voor veilig en productvervoer
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Statische weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Polypropyleen |

