Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ cross corner loops bulk transport bag ] bij elkaar passen 94 producten.
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for UV Resistant Hazardous Material Storage
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Lifting Style: | Forklift |
| Bottom Style: | Flat Bottom |
Hoogwaardige PVC-jumbozak voor opslag van UV-bestendige gevaarlijke stoffen
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
High Capacity PVC Recyclable Jumbo Bag voor het opslaan van materiaal
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
High Capacity PVC Recyclable Jumbo Bag voor materiaalopslag en wateropslag
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
PVC recyclebare jumbo zak voor materiaalopslag en wateropslag
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
Anti-statische UN Big Bag met Duffle Top Spout 1000kg capaciteit
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Geleidende Grote Zak 1 van pp de Jumbo Grote Zak van Ton Super Sack Bulk Bag
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1000kg de V.N. Verklaarde Bulkzakken Geweven pp Gelamineerde Stof
| Materiaal: | Geweven PP |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
De V.N. Gevaarlijke Goederen die van Één Ton de Bulkzak Één Ton Sand Big Bag inpakken
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

