Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ cross corner loops bulk transport bag ] bij elkaar passen 94 producten.
Op zwaar werk berekende Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC Maagdelijke pp voor Opslag/Vervoer
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Van de schot Groot Ruimtespaarder Bulkzak Gebruikt FIBC Jumbo de Zakpolypropyleen van de de Zak Bulkvoering
| Gebruik: | De Tarwerijst van de korrellandbouw |
|---|---|
| Kleur: | SGS/CPTC |
| Materiaal: | Polypropyleen |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
De oranje Grote Zak FIBC met Vullerkoorden, de Grote Jumbozak van 500kg van FIBC
| Productnaam: | oranje grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
UN Grote Zak FIBC Bulk Zak met Blauwe Lus Kleur Vul Tuit en Dubbele Kettingsteek
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000kg met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Handige en Stijlvolle Blauwe Schooltas voor Kinderen met Vulopening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| bovenste: | Vullende Spuiten |
Duurzame UN Big Bag met witte kleur Baffle en vul spout Duffle Top voor verpakkingsbehoeften
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Statische bescherming: | Ja |
35x35“ de Bulkzak van pp/Chemische Grote Zak FIBC voor Chemische productengoederen
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
De het Polypropyleenv.n. van 3000LBS 35x35“ verklaarden Geventileerde Bulk de Zakken Beige Kleur van Ibc
| contruction: | cirkel |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |

