Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De jumbozak van het de Hoek Grote Bulk Geleidende Cement van de Voedselrang FIBC Dwars
| materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| capaciteit: | 2205lbs |
Industriële Bulkzakken van de schot de Geleidende Grote Zak Anti - Ziftend Goederen FIBC
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
SGS/CPTC bulk Jumbo de Zak Grote Zak FIBC 2200LBS van pp voor Geactiveerde Koolstof
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1 kubieke Meter UV Behandelde Cirkelfibc Grote Zak met Vlakke Bodem, SGS CPTC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |

