Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Industriële Verpakkende 1 Ton Bulkzakken, UVbehandelings Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Pp Geweven Cirkel 2205 pond Grote Zakfibc voor de Verpakking van PTA Korrel/van EVA Korrels
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1,5 Ton 4 Comité Blauwe/Oranje Kleur van de Schot de Grote FIBC Bulkzak voor Lading
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
38X38“ flexibele midden de bulkcontainerzakken van 800KG fibc
| Capaciteit: | 800KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
De met een laag bedekte Antistatische Fibc Geleidende Grote Zak van 1100lbs
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
U Comité vormde FIBC 4 Comité Gedrukte de Plastic Zakken Volledig open bovenkant van BOPP
| productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Voering van het de Zakschot van FIBC de Bulk, PE van de Landbouwproductenopslag Voeringszak
| Productnaam: | PE schotvoering |
|---|---|
| Dikte: | 4mil, 6mil |
| Bouw: | schot, kubus |

