Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
Grote Geleidende Bulkzakken die in Vervoers Chemisch Poeder worden gebruikt
| Productnaam: | Typec geleidende zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 39*39 ' ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | Wit |
Het tubulaire Hoogste Embleem van de de Zakdouane van het Bodempolypropyleen Geleidende Grote
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
4 Comité Geleidende Bulkzakken Antistatische Bulkzakken met Gedrukt Embleem
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Een Ton Bulk Tassen, 1000kg anti statische bulkzakken VAN CROHMIQ stof
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
|---|---|
| Naam van het product: | Antistatische zak |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
De Zakvlakte van de polypropyleen Grote Zak/Lossing/Spuiten Groene Kleur
| Voeringsmateriaal: | PE/PP |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
600kg de witte grote zak FIBC, Industriële gevaarlijke goederen Jumbozakken van de V.N.
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | De V.N. verklaarde zak |
| certificaat: | SGS/CPTC |
VN een ton bulk zak gevaarlijke goederen verpakking, een ton zand grote zak
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| certificaat: | SGS/CPTC |
£ 2.200 opslag gevaarlijke goederen UN Bulk Tassen Flexible Intermediate Bulk Containers
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |

