Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Etiketpe/pp-Voerings Materiële Grote Zakzak met 4/2/1 Opheffende Lijnen
| Certificaten: | ISO, SGS, enz. |
|---|---|
| Deklaag: | UV Bestand |
| Kleur: | Wit, blauw, groen, enz. |
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
Het Comité van rok Hoogste U UV Behandelde Industriële Bulkzakken voor Zand/Cement/Grond
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
1000kg Capaciteit UN Big Bag met Statische Bescherming en Cross Corner Lussen voor Veilig Transport van Gevaarlijk Materiaal
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
Waterdichte Geleidende Grote Zak met het Statische Bederf van de Schuringsweerstand minder dan 0.5S
| Het verzegelen Sterkte: | Goed |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |

