Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibcs jumbo bags ] bij elkaar passen 229 producten.
Transparante anti-zift PE schotvoering in bijlage aan Jumbozak FIBC
| Naam van het product: | voering met schot |
|---|---|
| Gehechtheid: | met vinnen en genaaid |
| Bouw: | schot, kubus |
Voermateriaal/de Minerale van de het Schotzak van het Poeder Vouwbare Zetmeel Jumbo Plastic Zak ISO 9001 2008
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| kleur: | Beige wit, |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Drukwerk: | aangepast |
|---|---|
| Naam: | PP-stof 4-paneel bufferzak |
| Grootte: | aangepast |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Jumbo Flexibele Midden de Bulkcontainerzakken van 2205lbs pp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Geleidende Grote Zak 1 van pp de Jumbo Grote Zak van Ton Super Sack Bulk Bag
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1 Ton Super Sack Conductive Big-Zak met HDPE Voering
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Eigenschap: | In te ademen |
| Materiaal: | 100% polypropyleen |
Het tubulaire Hoogste Embleem van de de Zakdouane van het Bodempolypropyleen Geleidende Grote
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
4400lbs Blue Fibc Anti Static Bulk Bags Duurzame oplossing voor verpakkingen
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Naam van het product: | Onvergrendelbare anti-zeef-anti-statische bulkzakken |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |

