Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibcs jumbo bags ] bij elkaar passen 229 producten.
1500kg pp Jumbofibc de 4 Lijnenv.n. verklaarden Bulkzakken
| Capaciteit: | 600kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |

