Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibcs jumbo bags ] bij elkaar passen 229 producten.
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
De UV Antistatische Zakken 1000kg van de Weerstands Dubbele Steek met minder dan het Statische Bederf van 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | uitstekend |
|---|---|
| GROOTTE: | Aangepast |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
Meststoffen Geleidende UV Bestand Grote Zak met Schuringsweerstand
| Materiaal: | Geleidende Stof |
|---|---|
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
| Weerstand tegen Water: | Goed |
UV Goede Koude de Weerstands Chemische Weerstand van de Weerstands Geleidende Grote Zak
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
De geleidende Bulkzak UV Bestand 2T van het Stoffenpolypropyleen Geventileerde Schot
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
|---|---|
| Het verzegelen Sterkte: | Goed |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Zwarte geleidende grote zak met uitstekende chemische weerstand statisch verval 0,5 seconden
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Tear Strength: | Excellent |
Zakken 1 Ton 1,5 Ton 2 van container de Grote Bulk Jumbofibc Ton With Nylon Webbing Lifting
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Meststoffen Geleidende Grote Zak met Chemische Weerstand en Waterweerstand
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Scheursterkte: | uitstekend |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |

