Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel big bag fibc ] bij elkaar passen 197 producten.
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |
Dissipatieve FIBC anti statische bulkzakken CROHMIQ blauw / wit voor gevaarlijk chemisch poeder
| Materiaal: | CROHMIQ wit of blauw |
|---|---|
| kleur: | CROHMIQ wit of blauw |
| Naam van het product: | CROHMIQ zak |
500kg anti statische bulkzakken
| Naam van het product: | De zak van typed |
|---|---|
| kleur: | CROHMIQ blauw |
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
Grote Geleidende Bulkzakken die in Vervoers Chemisch Poeder worden gebruikt
| Productnaam: | Typec geleidende zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 39*39 ' ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | Wit |
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4 Comité FIBC Type C Dwarshoek Grote Bulk Grote Jumbozakken pp 2205 Pond
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

