Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 56 producten.
120CFT 3“ Grote de Zakfibc Jumbozakken van Hoeklijnen Niet bekleed met PE Voering
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De jumbozak van het de Hoek Grote Bulk Geleidende Cement van de Voedselrang FIBC Dwars
| materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| capaciteit: | 2205lbs |
SGS/CPTC bulk Jumbo de Zak Grote Zak FIBC 2200LBS van pp voor Geactiveerde Koolstof
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Pp Geweven Cirkel 2205 pond Grote Zakfibc voor de Verpakking van PTA Korrel/van EVA Korrels
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Jumbo Geleidende 36“ 2200 pond van Cementzak 35 X 35 X met Stat Bloemblaadje
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

