Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 56 producten.
CPTC-Jumbo Bulkzakken Vier van de V.N. Fibc Comité PE Ritssluiting
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Aangepast Vier Loops VN-stijl grote jumbo zak 600kg maagdelijke PP
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 600kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De maagdelijke Container van de Zakfibc van de V.N. van pp 2750lbs ASTM G154-00 Grote voor Gevaarlijke Goederen
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4 lijnen de V.N. Verklaarde 600kg Pp Fibc Zakken met Vlakke Bodems
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 600kg |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
£ 2.200 opslag gevaarlijke goederen UN Bulk Tassen Flexible Intermediate Bulk Containers
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
£ 2200 VN-big bag voor de opslag van gevaarlijke goederen
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
VN-big bag voor gevaarlijke goederen
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

