Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ high capacity jumbo bag ] bij elkaar passen 221 producten.
1250KGS 4 de zak van het paneelschot
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Lange u-Paneel Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Jumbozakken van het Cementpolypropyleen
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
1 ton zak voor bodem / cement
| Naam van het product: | 1 tonzak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
U-panel 1 ton zak voor cement
| Naam van het product: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1 ton U-panel top 100% virgin PP geweven grote plunjezak voor bodem / cement / mineralen
| productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1 Tonne Landbouw zaden FIBC big bags BOPP film buitenzijde gecoat
| productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
600kg de witte grote zak FIBC, Industriële gevaarlijke goederen Jumbozakken van de V.N.
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | De V.N. verklaarde zak |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Aangepast Vier Loops VN-stijl grote jumbo zak 600kg maagdelijke PP
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 600kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
PP Flat Bottom VN Chemical Fibc Big Jumbo Bag £ 2750 6-1 veiligheid verhouding
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |

