Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ high capacity jumbo bag ] bij elkaar passen 221 producten.
Blue Fibc Bags Duurzame bulkverpakkingsoplossing voor uw bedrijfsbehoeften
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
Zakken FIBC van de kubus de jumboopslag voor het chemische poeder van de bloemkoolstof
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
De Virgin Geweven Flexibele Midden Bulk Jumbo Bulkzakken van Fibc
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Big Bag FIBC De perfecte verpakkingsoplossing voor uw zware producten en producten met een grote capaciteit
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Met een laag bedekte pp Jumbofibc Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
Grote BOPP Gelamineerde Zakken
| Productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| Kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Van de het Voedselrang FIBC van pp de Materiële Industriële Grote Zakken voor Rijst/Bloem/Voedsel
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
| Capaciteit: | 2200lbs |

