Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ high capacity jumbo bag ] bij elkaar passen 221 producten.
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| UV-bestand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| grootte: | 35 x 35 x 35 inch |
| Verpakkingen: | ongecoate |
1 Ton Big Jumbo Bags met de Koude Weerstand 10^4-10^6 Ohm/sq van de Schuringsweerstand
| Oppervlakteweerstand: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
Hoogwaardige PVC-jumbozak voor opslag van UV-bestendige gevaarlijke stoffen
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
High Capacity PVC Recyclable Jumbo Bag voor materiaalopslag en wateropslag
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
| bodemstijl: | Platte bodem |
4 Comité FIBC Type C Dwarshoek Grote Bulk Grote Jumbozakken pp 2205 Pond
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Open grond, cement/mineralen 1 Ton Jumbozak voor het gemakkelijke vullen en het lossen
| productnaam: | open 1 tonzak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

