Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ high capacity jumbo bag ] bij elkaar passen 221 producten.
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Het tubulaire Hoogste Embleem van de de Zakdouane van het Bodempolypropyleen Geleidende Grote
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Leidende grote zak De perfecte oplossing voor het hanteren en opslaan van geleidende materialen
| Statische Dissipatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type: | U paneel |
| Leidingkracht: | Geleidend |
Chemisch bestand antistatisch bulkzak met bufferontwerp voor een capaciteit van 1000 kg
| Volledige stijl: | Open |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Ontladingsstijl: | Vlakke Bodem |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
| Stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
Leidende grote zak De perfecte oplossing voor het hanteren en opslaan van geleidende materialen
| Statische Dissipatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type: | U paneel |
| Leidingkracht: | Geleidend |
Versatile container-inlegzakken 39*39
| Size: | Customized |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |

