Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ high capacity jumbo bag ] bij elkaar passen 221 producten.
De opslag Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc van het Tansportationpoeder
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De chemische poeder in de war gebrachte flexibele midden bulkcontainer van FIBC VAN geweven pp
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
U van de het Voedselrang FIBC van de douanebloem - Comité met het Maagdelijke pp Materiaal van 100%
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 750kg |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Intermediate bulkcontainers
| UV -behandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Anti Sift 4400lbs Baffle Bulk Bags for Efficient and Durable Material Handling
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Volledige stijl: | Open |
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
500kg Capacity Anti Static Poly Bags Conductive Material Industrial Only
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Uv Protection: | Yes |
Hoge Veiligheidsfactor 51 Aangepaste Grote Zakfibc UV Bestand
| Etiket: | - Jawel. |
|---|---|
| Deklaag: | UV Bestand |
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
35*35' ondergrote jumbo-linerzak met platte of met afsluiting van de ontlading
| Treatment: | UV Treated |
|---|---|
| Liner Type: | Form-Fit Or Loose-Fit |
| Color: | White, Transparent Or Customized |
UV-stabilisatie Jumbo Liner Bag 36 * 36 'Bodemgrootte Voor maatwerkverpakkingsoplossingen
| Lifting Loops: | 4 Loops Or Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Material: | Polyethylene (PE) |

