Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
Zwarte PP geweven baffle tas / Q tas FIBC voor poeder meel koolstoffen chemische poeders
| Naam van het product: | een bufferzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UV-norm: | ASTM G 154-00 |
Van de het schotkubus van pp de materiële normale zak FIBC voor bloem/koolstof/chemisch poeder
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | Q zak |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
500KG TYPE C aardbare geleidende big baffle zakken voor droge brandbare goederen
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
De opslag Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc van het Tansportationpoeder
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Landbouw van Verpakkingskorrels/korrels grote zak FIBC met stuwadoorriem
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Flexibele midden bulkcontainer zak van het 1,5 ton de grote schot voor sojabonen/zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Virgin PP 4-panel baffle tas voor het transport / opslag van bulkgoederen
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

