Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
De opslag Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc van het Tansportationpoeder
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Landbouw van Verpakkingskorrels/korrels grote zak FIBC met stuwadoorriem
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Flexibele midden bulkcontainer zak van het 1,5 ton de grote schot voor sojabonen/zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Virgin PP 4-panel baffle tas voor het transport / opslag van bulkgoederen
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Industrie chemische poeders 2 ton vervoer baffle tas, vervoeren big bag
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | kubuszak |
| voering: | Geen |
Baffle vierkante kubus tas voorraad voor meel koolstoffen chemische poeders verzendkosten
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

