Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ one ton flexible intermediate bulk container bags ] bij elkaar passen 22 producten.
Aanpasbare grote zak FIBC voor uw specifieke verpakkingsvereisten
| Grootte: | 90x90x100 cm |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC big bag van 1 ton met vier Floop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Vier Lijnen1000kgs Grote Zak FIBC, Grond Minerale Bouw Één Ton Bulk Bags
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Flexibele midden bulkcontainer zak van het 1,5 ton de grote schot voor sojabonen/zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Polypropyleen de Flexibele Midden Bulkcontainers van Één Tonzakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Zakhoogte: | 80“ hoog |
1000KGS 1 Ton doet het Grote Rode Oranjegele Groene in zakken Onduidelijke beeld van de Zakcontainer
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Standaard U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC met open top voor de bouw
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
De Ton Bulkzak 2205lbs van de chemische producten Nieuwe pp Materiële Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Klep U-panel polypropyleen 1 Tonne zakken Flexible Intermediate Bulk Containers
| productnaam: | klepdeksel 1 tonzak |
|---|---|
| lijnen: | hoeklijnen |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

