Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ one ton flexible intermediate bulk container bags ] bij elkaar passen 22 producten.
Cirkel/Tubulair 1 Ton Big Bag
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
Dikte van de de Zak de Bulkvoering 6mil van de één Tonvoering voor Grote Zak/Fibc/Bulkzak
| Naam van het product: | Baffle Liner |
|---|---|
| kleur: | natuurlijke |
| Dikte: | 6mil |
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
Industrie chemische poeders 2 ton vervoer baffle tas, vervoeren big bag
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | kubuszak |
| voering: | Geen |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Van het de Zadenpolypropyleen van pakhuis1.5t Sojabonen van de het Schotzak de Niet beklede Oppervlakte
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

