Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ one ton un bulk bags ] bij elkaar passen 124 producten.
CPTC 40ft pp-Overzeese Droge Bulkcontainervoering voor de Mineralen van Koffiebonen
| productnaam: | de droge zak van de bulkcontainervoering |
|---|---|
| druk: | zwart of gedrukt |
| voering: | met of nr |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Standaard U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC met open top voor de bouw
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
Cirkel/Tubulair 1 Ton Big Bag
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Plastic Polypropyleen 1,5 van FIBC Super de Zakken Jumbozak van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Super Zak 1 Ton Fibc Big Jumbo Bags
| Productnaam: | Grote Zak Bulkzak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | 100% maagdelijk Polypropyleen |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
Zakken van grint de Bulk Grote Leidingen met 2500lbs-Capaciteit, Witte Kleur
| Naam van het product: | pijpzak, piplinezak |
|---|---|
| formaat: | van 12“ aan 48“ |
| Materiaal: | geweven pp |
Het aangepaste van 1000kg Antistatische Bestand minder dan 0.5S Statische Bederf van de de Zakkenschuring
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |

