Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ one ton un bulk bags ] bij elkaar passen 124 producten.
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |
Antistatische Uitstekende de Schuringsweerstand van de Zakken10^4-10^6 Ohm/sq Aangepaste Grootte
| Grootte: | Groot |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
Leidende grote zak voor meststof statisch verval Minder dan 0,5 seconden
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to UV: | Excellent |
| Static Decay: | Less Than 0.5 Seconds |
Goed waterbestendig antistatische zakken 1000 kg met goed afdichtingsvermogen
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Uitstekende weerstand tegen UV en chemicaliën voor Super Sack 1 Ton Fibc Big Jumbo Bags
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Color: | Black |
Aanpasbare grote zak FIBC voor uw specifieke verpakkingsvereisten
| Grootte: | 90x90x100 cm |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Op maat gemaakte geleidende grote zak met uitstekende UV- en corrosiebestendigheid
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Leidende grote zak in zwart met geleidende stof en oppervlakte weerstand
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Materiaal: | Geleidende Stof |

