Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ pp fibc jumbo bags ] bij elkaar passen 180 producten.
Duidelijke Bodem & de Open Grote Zak van FIBC met Etiketten
| GROOTTE: | Aangepast |
|---|---|
| VOERING: | Ja |
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
4 Comité FIBC Type C Dwarshoek Grote Bulk Grote Jumbozakken pp 2205 Pond
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Zuivere Pp Materiële de Tonzak van FIBC 100%, Jumbo Plastic Zak met Schot
| Kleur: | wit, |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| bouw: | Upanel |
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Lange u-Paneel Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Jumbozakken van het Cementpolypropyleen
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Behandelde de Rangfibc Cirkelfibc Zak van het twee Lijn Blauwe Voedsel met 4 het Opheffen UV
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Naam van het product: | Twee lijn cirkelfibc |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Grote PP polypropyleen £ 3000 wit Food Grade FIBC / 1 ton zak
| capaciteit: | tot 4400lbs |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
U van de het Voedselrang FIBC van de douanebloem - Comité met het Maagdelijke pp Materiaal van 100%
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 750kg |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |

