Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ pp fibc jumbo bags ] bij elkaar passen 186 producten.
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De Geleidende Blauwe pp Jumbozakken van TYPEd Anti - zift Antistatische Bulkzakken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte jumbozak |
Jumbo Flexibele Midden de Bulkcontainerzakken van 2205lbs pp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
600kg de witte grote zak FIBC, Industriële gevaarlijke goederen Jumbozakken van de V.N.
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | De V.N. verklaarde zak |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Fibc Baffle Antistatische zak voor efficiënte en veilige opslag van gevoelige goederen
| Productnaam: | Onvergrendelbare anti-zeef-anti-statische bulkzakken |
|---|---|
| Aardband: | - Nee, niet echt. |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
Big Bag FIBC met 2 heflussen en 500-2500 kg hefvermogen gemaakt van duurzaam polypropyleen
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
Witte/Zwarte pp 1 Ton Jumbozak met UVstabilisatie 90x90x120cm
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | WIT, BLAUW, ZWART |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
de Op zwaar werk berekende Grote Zak Jumbofibc Ton Bags van 1000kg 2200lbs
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

