Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ pp fibc jumbo bags ] bij elkaar passen 186 producten.
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De chemische poeder in de war gebrachte flexibele midden bulkcontainer van FIBC VAN geweven pp
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
Chemische productenpp Materiële Grote Flexibele Midden Bulkcontainers
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Baffle vierkante kubus tas voorraad voor meel koolstoffen chemische poeders verzendkosten
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
Blue Fibc Bags Duurzame bulkverpakkingsoplossing voor uw bedrijfsbehoeften
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
Dwars de Hoekverdeelstrop van de voorlopige opslagpp Grote Zak FIBC
| contruction: | cirkel |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |

