Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg un big bag with duffle top ] bij elkaar passen 33 producten.
UN Big Bag met 1000kg laadvermogen, antistatische coating en kruishoeklussen voor veilig transport
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag 1000kg met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
UN Big Bag 1000 kg capaciteit met Cross Corner Loops en Blue Loops
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Witte UN Big Bag met Aangepaste Logo Bedrukking voor Veilig Transport en Opslag
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek, blauwe lus kleur en vulmond voor veilig transport
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Statische bescherming UN Big Bag met 4 hoeklussen en blauwe lus kleur
| Logo's: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
| Loops: | dwarshoek |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Industriële UN Big Bag flexibele container voor laden, lossen en transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
UN Big Bag FIBC met dubbele kettingsteek Blauwe Lus Kleur en Witte Kleur voor Veilig Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Cross Corner Loops UN Big Bag White Static Protection for Safe Transport and Handling
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
|---|---|
| Loops: | dwarshoek |
| capaciteit: | 1000 kg |

