Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg un big bag with duffle top ] bij elkaar passen 33 producten.
1000 kg UN Big Bag met Duffle Top Filling Spout en statische bescherming
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Anti-statische UN Big Bag met Duffle Top Spout 1000kg capaciteit
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag met Duffle Top Spout 1000kg Capaciteit Blauwe Lussen
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Duurzame UN Big Bag met witte kleur Baffle en vul spout Duffle Top voor verpakkingsbehoeften
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Statische bescherming: | Ja |
UN Big Bag met vulopening met duffeltop, baffle voor stabiliteit van de lading en kruishoeklussen voor veilige hantering
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Vervoer / opslag VN grote zak met duffle top vul spoot en kruis hoek lussen
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Gebruik: | Tote Handtas-sport Sling Luggage |
| Naaiwerk: | Dubbele Ketting |
UN Big Bag met 4 hoeklussen en 1000 kg capaciteit
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
UN Big Bag met vulmond 1000kg capaciteit voor bulktransport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Witte geleidende VN grote zak met blauwe kruis hoek lussen 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |

