Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg un big bag with duffle top ] bij elkaar passen 33 producten.
Vervoer en Opslag Gemakkelijk Gemaakt met Antistatische Coating UN Big Bag Aangepaste Logo Bedrukking
| Verpakkingen: | Anti-statisch |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Logo: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
Witte UN Big Bag FIBC met 1000 kg laadvermogen, vulopening en bedrukking met aangepast logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Big Bag met bovenste vulmond voor draagtas en sporttas
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
De V.N. Gevaarlijke Goederen die van Één Ton de Bulkzak Één Ton Sand Big Bag inpakken
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Blauwe lus Kleur Grote Tas Verpakking voor Draagtas-sport Sling Bagage Hoge Capaciteit
| Logo: | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
|---|---|
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
1 U van de tonv.n. FIBC - Comité de Hoogste Maagdelijke pp Geweven Grote Fibc Bulkzak van Duffle
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
4 hoeklussen Big Bag Unloader voor zware toepassingen
| Lijnkleur: | blauw |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| Draagvermogen: | 1000 kg |
Dubbele kettingsteek en 4 hoeklussen geleidende big bag voor geleidende verpakking
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Lijnkleur: | blauw |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |

