Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
1320LBS de bodem verzegelde Geleidende FIBC, de V.N. Verklaarde Bulkzakken
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Meststof Fibc Carry Bag 1000kg voor ZandBouwmateriaal
| Toepassing: | Carry Bag |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Brandbare Chemische Geleidende de Productenfibc Jumbozak van opslagkleurstoffen
| capaciteit: | 500kgs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| productnaam: | aan de grond gezete grote zak |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Vier - Comité 600KG Geleidende Grote Zak, Witte Polypropyleen Grote Bulkzak
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Witte Geleidende Grote Zakken, de Grote Zakken die van Fibc Verbranding en Explosie verhinderen
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
PE Film 4 Comité Bulk het Verschepen behandeld UV van Containervoeringen
| Productnaam: | 4panel zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| Kleur: | wit, blauw, |
U het Comité Fibc doet de Waterdichte Geweven Zakken van de Canvastotalisator pp in zakken
| Contruction: | Cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

