Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Industriële Bulkzakken van de schot de Geleidende Grote Zak Anti - Ziftend Goederen FIBC
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Op zwaar werk berekende Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC Maagdelijke pp voor Opslag/Vervoer
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Tubulaire Cirkel Grote Zak FIBC 500kg van de cement de Minerale Bouw aan 1,5 Ton
| Productnaam: | cirkelzak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
De Oranje Grote Zak FIBC van de twee Tonlading met Vier Hoog/volledig Omgorde Lijnen 10“
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Van de het Voedselrang FIBC van pp de Materiële Industriële Grote Zakken voor Rijst/Bloem/Voedsel
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Polypropyleen de Flexibele Midden Bulkcontainers van Één Tonzakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Zakhoogte: | 80“ hoog |
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |

