Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
1,5 Ton 4 Comité Blauwe/Oranje Kleur van de Schot de Grote FIBC Bulkzak voor Lading
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
U Comité de Industriële pp Bulk Grote Zak van de Zakfibc Bulkzak met Dwarshoeklijnen
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4 Panel Baffle Jumbo Bag for Seeds Durable Reliable
| Naaiwerk: | Versterkt |
|---|---|
| Oppervlakte: | Glanz |
| Drukwerk: | aangepast |
Veiligheids Blauwe/Witte/Zwarte Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Bulkzakken van 2200 pond Fibc
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
4 Comité Geleidende Bulkzakken Antistatische Bulkzakken met Gedrukt Embleem
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
U-paneel Kleurendruk Grote Zak, Super de Zakkenfibc Bulkzak 1500kg van Pp
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | Wit, Zwart, Oranje, Blauw, |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

