Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
Grijze u-Paneel Grote FIBC UV Behandelde Polypropyleen Bulkzakken met PE Voering
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | Grijs |
Het Comité van rok Hoogste U UV Behandelde Industriële Bulkzakken voor Zand/Cement/Grond
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
2200LBS-u-Paneel Zand/Cement/Grondfibc Jumbozak, 5-1 Veiligheidsfactor
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
De Virgin Geweven Flexibele Midden Bulk Jumbo Bulkzakken van Fibc
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Cirkel Bulkzak van de vochtigheids de Bestand Vouwbare Grote Zak FIBC pp voor Mineraal
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg-2000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC big bag van 1 ton met vier Floop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Industriële Verpakkende 1 Ton Bulkzakken, UVbehandelings Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
U-paneel Type-D 500kg Anti statische bulk zakken voor gevaarlijk chemisch poeder
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ wit of blauw |
| Bouw: | U-paneel of paneel 4 |
4 Comité FIBC Type C Dwarshoek Grote Bulk Grote Jumbozakken pp 2205 Pond
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| Drukwerk: | aangepast |
| Oppervlakte: | Glanz |

