Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 4 panel fibc bulk bag ] bij elkaar passen 210 producten.
SGS Bulkzak van de Goedkeurings de Dwarshoek FIBC 2500 pond van de Capaciteits de Cirkel Grote Zak Zak
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
Lange Rode Brandhout Geventileerde Netwerkfibc Bulkzak met Hoeklijnen 2202 Pond
| Productnaam: | lange rode geventileerde brandhoutfibc zakken |
|---|---|
| Opheffende lijnen: | zij-naadlijnen |
| UVbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Met een laag bedekte pp Jumbofibc Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
UV Behandeld Type C de Bulkzak van Fibc van het Één Tonpolypropyleen
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
Voering van het de Zakschot van FIBC de Bulk, PE van de Landbouwproductenopslag Voeringszak
| Productnaam: | PE schotvoering |
|---|---|
| Dikte: | 4mil, 6mil |
| Bouw: | schot, kubus |
4 de Grote Zak FIBC voor het Zand van het Verpakkingskiezelzuur,“ Grootte 35 van het handvatpolypropyleen x 35 x 47
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Ton Bulkzak 2205lbs van de chemische producten Nieuwe pp Materiële Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1 Zak van de ton de Cirkelfibc Grote Zak met het Maagdelijke Polypropyleen van Stuwadoorriemen 100%
| Productnaam: | De cirkel Grote Zak van FIBC |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

