Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Schot Geleidende Industriële Bulkzakken Anti - Ziftend voor Brandbare Goederen
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| capaciteit: | antistatische anti-zift |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
1 ton Geleidende Grote Zak Groundable voor Antistatische Pp-Stof, 5-1 Veiligheidsfactor
| capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Vier - Comité 600KG Geleidende Grote Zak, Witte Polypropyleen Grote Bulkzak
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Geleidende Grote de Zakken Flexibele Midden Bulkcontainers van polypropyleengroundable
| capaciteit: | 800KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Schot Geleidende Grote Zak, Grote Antistatische Zakken met Pp-Stoffenmateriaal
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Witte Geleidende Grote Zakken, de Grote Zakken die van Fibc Verbranding en Explosie verhinderen
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
De Stukken2200lbs Jumbozakken van de Koolteerhoogte met Dwarshoek of Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Open Witte Jumbozakken met Hoogste Perimeter voor de Verpakking van Landbouwproducten
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Geleidende Grote Antistatische Zakken van polypropyleengroundable
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

