Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Aangepaste groottefolie/polydievoering - bij hoogste bulkzak, vorm geschikte Vorm wordt opgenomen
| Naam van het product: | folie/polyvoering |
|---|---|
| Materiaal: | folie/poly |
| kleur: | natuurlijke |
De witte Verdwijnende Antistatische Bulkzakken van CROHMIQ voor Chemisch Poeder
| Productnaam: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| Kleur: | Wit |
Erkende de V.N. ventileerden Bulkzakken voor Vervoer tot 3000LBS
| Grootte: | 6oz |
|---|---|
| vochtigheidsbarrière: | Ja |
| Opnieuw te gebruiken: | Ja |
De Grote Bulkzakken van 500KG 6OZ pp voor Bulk Verpakkingsoplossingen
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp, behandelde de V.N. |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |

