Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Drukwerk: | aangepast |
|---|---|
| Naam: | PP-stof 4-paneel bufferzak |
| Grootte: | aangepast |
de witte Geleidende Grote Zak van 39x39“ 4400lbs voor Brandbaar Materiaal
| Productnaam: | Typec geleidende zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 39*39“, 41*41 ' ‚ |
| Kleur: | wit |
Geleidende Grote Zak 1 van pp de Jumbo Grote Zak van Ton Super Sack Bulk Bag
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1000kg Anti statische Industrial Bulk Tassen CROHMIQ blauw / wit voor opslag chemisch poeder
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
Anti statische bulkzakken CROHMIQ blauw
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
6OZ geventileerde Bulkzakken Rekupereerbaar voor Vervoer
| Type: | grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| Materiaal: | Pp |
De cirkelgroundable-Zakken van de Containervoering voor Bulkgoederenopslag en Vervoer
| Voor het drukken geschikt: | Ja |
|---|---|
| Behandeling: | Behandeld UV |
| Broek maat: | 35*35“, 39*39“, 41*41“ |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
1 ton anti-Zift de Zakken 6mil van de Containervoering maken Ladingszakken voor Industrieel waterdicht
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| UVbescherming: | Ja |
| Eigenschap: | Het waterdichte, Rekupereerbare, Anti Ziften |

