Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc type c ] bij elkaar passen 392 producten.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
1 Capaciteit van ton de Antistatische Grote Bulkzakken 500KG
| Grootte: | 6oz |
|---|---|
| UVbescherming: | Ja |
| Materiaal: | Pp |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Aangepast Vier Loops VN-stijl grote jumbo zak 600kg maagdelijke PP
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 600kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
£ 2200 VN-big bag voor de opslag van gevaarlijke goederen
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
VN-big bag voor gevaarlijke goederen
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
3000lbs polypropyleen6oz de V.N. Verklaarde Bulkzakken voor IMDG
| kleur: | wit |
|---|---|
| druk: | met of nr |
| capaciteit: | 3000lbs |
1000kg de V.N. Verklaarde Bulkzakken Geweven pp Gelamineerde Stof
| Materiaal: | Geweven PP |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Op maat gemaakte bufferzakken voor uw unieke verpakkingsbehoeften
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Recyclebaar: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Polypropyleen |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Statische weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Kleur: | Wit |

